Корпоративна новина

01-03-2018

З року в рік все актуальнішою стає світова проблема забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини.

У зв'язку з цим останні десятиліття однією з головних стратегій концерну IVECO є розробка і впровадження новаторського продукту Natural Power - транспортних засобів, що працюють на альтернативному виді палива: зрідженому і стиснутому природному газі (СПГ).

Широка модельна лінійка автомобілів IVECO Natural Power: від легких комерційних до важких вантажних, а також автобусів, - дозволяють вирішувати будь-які транспортні логістичні завдання з високими екологічними вимогами. Активне просування в містах Європи масштабних інфраструктурних програм щодо посилення норм шкідливих викидів і шумового забруднення з метою усунення проблем забруднення повітря, акустичного забруднення і викидів парникових газів сприяє постійному збільшенню попиту на продукцію з газовими технологіями Natural Power. Компанія IVECO є лідером у галузі виробництва транспортних засобів на альтернативному виді палива. Як результат, на сьогоднішній день вже поставлено клієнтам більше 25 000 транспортних одиниць IVECO на біометані, включаючи 6 000 пасажирських і 6 000 важких вантажних автомобілів, повна маса яких > 18 тонн.

З останніх подій важливо відзначити участь концерну IVECO S.p.A. у міжнародній виставці будівництва та інфраструктури «INTERMAT», що проходила в квітні цього року в м. Париж. Автомобільний бренд IVECO був представлений новою модельною гамою на біоприродному газі для будівельної галузі та сфери професійної транспортної логістики. На виставці був парафований договір на поставку компанії Transport Jacky Perrenot 5 важких вантажних автомобілів IVECO Stralis X-WAY NP 400 к.с., колісна формула 8х2х6, укомплектованих електричним бетонозмішувальним устаткуванням CIFA з об'ємом 8 м3, а також сідельного тягача IVECO Stralis X-WAY NP 460 к.с., колісна формула 4х2. Початковий інтерес до вантажівки IVECO Stralis X-WAY NP 8х2х6, оснащеної двигуном Cursor 8 CNG, з потужністю 330 к.с., компанія Transport Jacky Perrenot проявила на ліонській виставці Solutrans у листопаді 2017 року; після чого, за домовленістю з IVECO, вона протестувала даний автомобіль на протязі 4-х місяців. Як результат, у порівнянні з дизельним аналогом, було відзначено зниження витрати палива на 10% і зменшення викидів шкідливих речовин на 95%, - компанія Transport Jacky Perrenot прийняла рішення розмістити замовлення на партію з 200 автомобілів IVECO NP.

Автобетоносмеситель IVECO Stralis X-WAY с установкой CIFA