ДП ЮРОЛ, про компанію

 

ЮРОЛ - ИВЕКО - УКРАИНА

ДП ЮРОЛ, Товариство з обмеженою відповідальністю, (ТОВ «ДП ЮРОЛ») розпочало свою діяльність у лютому місяці 1997 року як Дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «ЮРОЛ» (ДП «ЮРОЛ»), засновником підприємства стала англійська компанія «ЮРОЛ ЮКЕЙ ЛІМІТЕД».


У той же рік ДП «ЮРОЛ» набуло статус дилера офіційного представника концерну IVECO S.p.A. в Україні СП «ІВЕКО - КрАЗ», з 2000 року, після реструктуризації, - ЗАТ «ІВЕКО Україна», з 2004 року - ТОВ «ІВЕКО Україна». І, на грудень місяць 2018 року, ТОВ «ДП ЮРОЛ» було єдиним в Україні дилером IVECO з досвідом роботи більше ніж 20 років як у сфері продажів нових автомобілів IVECO, так і в області сервісного обслуговування та ремонту вантажних автомобілів IVECO.

Спочатку основними видами діяльності ДП «ЮРОЛ» були:

    продаж нових автомобілів марки IVECO;
    гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів IVECO, ремонт автомобілів IVECO;
    міжнародні транспортні перевезення.

У 2008 році ДП «ЮРОЛ» було перетворено в ТОВ «ДП ЮРОЛ», яке стало його повним правонаступником. А через кілька років відділ перевезень підприємства був виділений у самостійну транспортну компанію.
ТОВ «ДП ЮРОЛ» - досвідчений і надійний партнер IVECO в Україні протягом тривалого періоду. За роки роботи нами були продані й поставлені клієнтам тисячі одиниць різноманітної автомобільної техніки IVECO в усі регіони країни. СТО IVECO ДП ЮРОЛ є офіційним сервісним центром світової мережі IVECO Service, сертифікованим відповідно до високих стандартів IVECO. Належна кваліфікація працівників, їх знання і значний досвід, а також наявність відповідної матеріально-технічної бази (офісні приміщення, ремонтні бокси, майстерні, складські приміщення, спеціальні майданчики, різне обладнання) дозволяють ТОВ «ДП ЮРОЛ» успішно розвивати головні напрямки своєї багаторічної діяльності: гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів IVECO, ремонт автомобілів IVECO, продаж запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів IVECO.