Корпоративна новина

01-03-2018

У рамках проекту «Інновації та промисловість 4.0» концерн IVECO S.p.A. успішно здійснив експериментальну логістичну програму, розроблену для німецького автоконцерну BMW Group. Мета програми - тестування новаторського продукту IVECO Stralis NP: сідельного магістрального тягача, що працює на зрідженому природному газі, скорочено ЗПГ.
У проекті також була задіяна експедиторська компанія Spedition Duvenbeck.
Протягом двох тижнів вантажний автомобіль IVECO Stralis NP 400 перевозив двигуни за маршрутом: завод BMW, м. Штайр, Австрія - завод BMW, м. Регенсбург, Німеччина.
Тест показав наступні результати:

  • запас ходу тягача IVECO Stralis NP 400 з напівпричепом склав 530 км;
  • кількість необхідних заправок у 2 рази менше ніж необхідна кількість зарядок АКБ для вантажівок на електричній тязі;
  • викиди оксидів азоту двигуном ЗПГ у порівнянні з аналогічним дизельним двигуном менше на 60%;
  • викиди твердих часток несуттєві;
  • витрата палива нижча на 15% відносно до двигунів на ДП, відповідно, фінансові вкладання при експлуатації автомобіля IVECO на ЗПГ менші на 20-40% дизельних аналогів;
  • показники рівня шуму в 2 рази нижчі за показники дизельного аналога.

Виходячи з отриманих результатів усіма учасниками пілотного проекту був зроблений висновок, що природний газ - економічно вигідна з кращими екологічними показниками альтернатива дизельному паливу.
Варто відзначити, що IVECO Stralis NP у Великобританії був визнаний «Вантажним автомобілем із найнижчим рівнем викидів».
Компанія IVECO розробляє і виготовляє вантажні та комерційні автомобілі, що працюють на ЗПГ, більше 20 років і є світовим лідером у створенні газових технологій приводу. Крім важких вантажівок на зрідженому природному газі IVECO також виробляє легку (Daily) та середню (EuroCargo) гами вантажних автомобілів на ЗПГ.

Тягач IVECO Srtalis NP